V Eliminacyjny Turniej w Skacie Sportowym z cyklu Grand Prix

30 września br. w Gospodzie Myśliwskiej w Orzeszu Woszczycach miał miejsce V Eliminacyjny Turniej w Skacie Sportowym z cyklu Grand Prix. Do turnieju przystąpiło 39 skaciorzy, którzy rozegrali łącznie 3 serie gier po 32 rozdania.

Blisko pięciogodzinna rywalizacja wyłoniła następujących zwycięzców …

1 miejsce – Grzegorz Kolonko (Łaziska)- 3014 pkt.
2 miejsce – Stanisław Bogusławski (Żory)-2968 pkt.
3 miejsce – Mateusz Dąbrowski (Łaziska)-2964 pkt.

Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom konsumpcję, a najlepsza trójka szkaciorzy otrzymała okazałe trofea sportowe. Sprawny przebieg turnieju to zasługa Ernesta Waloszyńskiego (sędzia główny), Adriana Szafrańca (sędzia techniczny) i Andrzeja Konska (organizator).

Turnieje w skacie sportowym z cyklu grand prix nie miałyby miejsca gdyby nie wsparcie: Ministra Sportu (wsparcie finansowe i realizacja zadania publicznego pn. „Sport dla Wszystkich”) oraz Burmistrza Miasta Orzesze (wsparcie finansowe i realizacja zadania publicznego pn. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”).

Tegoroczny cykl rozgrywek to sześć turniejów eliminacyjnych, z których najlepszych 24 graczy awansuje do turnieju finałowego. Kolejny, VI Eliminacyjny Turniej w Skacie Sportowym z cyklu Grand Prix odbędzie się w piątek, tj. 28.października br. o godz. 16.00, a miejscem karcianych rozgrywek będzie Gospoda Myśliwska w Orzeszu Woszczycach . Serdecznie zapraszamy.

Zobacz: Szczegółowe wyniki oraz Ranking

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie matematyczne (wpisz liczbę) *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: