Rowerowe pozdrowienia

Nadszedł czas na nowe sportowe plany na 2022 rok. W ubiegłym sezonie rowerowym rozpoczęliśmy nową tradycję – jednodniowe rajdy rowerowe. Kto z nami jeździł wie, że to bardzo fajny, niekosztowny sposób na sportowe spędzenie czasu w grupie. Całym wydatkiem jest dostanie się własnym samochodem na miejsce zbiórki i  przygotowanie w domu kanapek.


Myślę, że w tym roku podtrzymamy ten wariant rajdów. Jak tylko aura stanie się przyjazna „niezawodowym rowerzystom” ruszymy w drogę. Macie znajomych nienależących do Stowarzyszenia rowerzystów? Zabierzcie ich ze sobą.

Mamy również propozycję na rajdy wyjazdowe z noclegiem i wspólną imprezą na zakończenie trasy. Ostatni rajd po Puszczy Niepołomickiej odbył się w wersji z jednym noclegiem, co okazało się dobrym rozwiązaniem. Taki wariant znacznie obniża koszty, ułatwia zorganizowanie możliwości wyrwania się z domowych obowiązków, a równocześnie pozwala przeżyć dokładnie takie same sportowe emocje jak dotychczasowe rajdy z dwoma noclegami. Można by się skusić na zorganizowanie kilku takich wyjazdów.

Znacie jakieś ciekawe, warte „przejechania” miejsca? Proponujcie, polecajcie, wspólnie coś wybierzemy i zorganizujemy.

Beata & Ireneusz Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie matematyczne (wpisz liczbę) *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: