XX Rodzinny Rajd Rowerowy

W dniach od 18 do 20 września br. w Lublińcu odbył się XX Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem: AKTYWNIE Z NAMI.

Pierwszego dnia uczestnicy rajdu, brali aktywny udział w zawodach rowerowych w trzech kategoriach: dzieci, kobiety, mężczyźni. Wyniki zmagań zawodników stanowiły sumy cząstkowe, które skrupulatnie zapisywał główny sędzia rajdu. Po sportowych zmaganiach nadszedł czas na syty posiłek, po którym zostały omówione trasy rajdu, przygotowane przez Ireneusza i Filipa Wróbla. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz koszulki. Piątkowy wieczór zakończył się turniejem gier planszowych.


Sobotni rajd rowerowy odbył w dwóch grupach …

… maxi – 85 km oraz family – 40 km. Przed startem, była możliwość sprawdzenia stanu technicznego roweru przez serwisanta Filipa Wróbla.

Trasy rajdu wiodły po malowniczych, leśnych terenach Lublińca i jego okolicach. Na trasach nie zabrakło również wspólnych miejsc postojowych, gdzie uczestnicy oddawali się z przyjemnością grzybobraniu.
Na mecie na wszystkich czekała pyszna grochówka.

Po regeneracyjnym posiłku, przyszedł czas na rozdanie nagród, które zasponsorowali: Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego Tauron Wytwarzanie S.A. Oddział Elektrownia Łaziska, MOZ NSZZ „Solidarność” w Tauron Wytwarzanie S.A Oddział Elektrownia Łaziska, Związek Zawodowy Energetyków w Łaziskach Górnych Tauron Wytwarzanie S.A oraz Iwona Gejdel Radna Powiatu Mikołowskiego.

Wieczór zakończony był wspólnym grillowaniem, podczas którego Dariusz i Dominik Klima umilali czas muzyką graną na akordeonach.

autorka tekstu – Agnieszka Widuch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie matematyczne (wpisz liczbę) *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: