III Rodzinny Spływ Kajakowy – VII Wspólne Zawody z kołem SEP nr 4

Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Elektro zorganizowano na rzece Mała Panew Trzeci Rodzinny Spływ Kajakowy. Do rekreacyjnych zawodów zgłosiła się 35-osobowa grupa, w tym 11 dzieciaków, z których najmłodsze liczyło zaledwie trzy i pół roku.


Po obowiązkowym szkoleniu kajakowym nastąpiło wydawanie sprzętu kajakowego wraz z kamizelkami asekuracyjnymi. Uczestnicy spływu mieli do pokonania blisko jedenastokilometrowy odcinek, zawierający wiele rozmaitych przeszkód m.in. w postaci powalonych drzew. Średnio każdemu kajakowemu teamowi zajęło to blisko dwie i pół godziny.

Na trzecim spływie 6 osób zaliczyło „pełnego nura”. Jednakże, przy mocno upalnej i słonecznej pogodzie z temperaturą ok. 33 stopnie Celsjusza bezpośredni kontakt z wodą był wręcz wskazany. Sądzić można, że uśmiech na twarzy trzech kajakowych team’ów był jeszcze większy po bliskim spotkaniu z wodą.

Na koniec imprezy czekał poczęstunek “Zestaw kajakarza”. Reasumując, impreza kompletna pod każdym względem. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz koszulkę z motywem kajakowym. Do zobaczenia za rok na kolejnym spływie.

Realizując III Rodzinny Spływ Kajakowy – VII Wspólne Zawody z Kołem SEP nr 4 zrealizowano zadanie publiczne Ministra Sportu pn. „Sport dla Wszystkich”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie matematyczne (wpisz liczbę) *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: