W gotowości do startu

30 kwietnia br. został rozstrzygnięty konkurs Ministra Sportu pani Danuty Dmowskiej-Andrzejuk, w którym Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne „Elektro” otrzyma dofinansowanie na wszystkie trzy złożone projekty w zakresie upowszechniania sportu w społeczeństwie realizowane w 2020 roku w ramach programu „Sport dla Wszystkich”, finansowane ze środków pochodzących z budżetu państwa.

Wykaz imprez sportowo-rekreacyjnych na pewno nikogo nie zdziwi, ale uczestnicy będą zaskoczeni „jakością” ich wykonania. I tak, w Kalendarzu Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego „Elektro” znajdzie się blisko 30 imprez sportowo-rekreacyjnych pn. …

(1) Otwarte Mistrzostwa Polski Energetyków typu IN-DOOR:

 • XXVII Otwarte Mistrzostwa Polski Energetyków w Pool-Bilardzie (Mikołów, nowy termin w trakcie ustaleń, najprawdopodobniej będzie to grudzień)
 • XX Otwarte Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie (Gliwice, 24-26 wrzesień)
 • XII Otwarte Mistrzostwa Polski Energetyków w Bowlingu (Bielsko Biała, 4-6 listopad)

(2) AKTYWNIE Z NAMI – Rodzinne zawody sportowo-rekreacyjne:

 • VIII Rodzinne Regaty Żeglarskie w klasie Omega (Zarzecze k/Żywca, nowy termin w trakcie ustaleń)
 • X Rodzinne Zawody w Strzelectwie Sportowym (Ruda Śl. Kochłowice, nowy termin w trakcie ustaleń)
 • III Rodzinny Spływ Kajakowy (Staniszcze Wielkie, 8 sierpień)
 • XX Rodzinny Rekreacyjny Rajd Rowerowy (miejsce i termin w trakcie ustaleń)
 • VII Rodzinne Zawody Bowlingowe (Łaziska Górne, 7 listopad).

(3) CZTERY PORY ROKU – Otwarte zawody sportowe z cyklu Grand Prix:

 • cztery turnieje eliminacyjne oraz turniej finałowy w skacie sportowym (Gospoda Myśliwska w Orzeszu Woszczycach, nowe terminy w trakcie ustaleń)
 • cztery turnieje eliminacyjne oraz turniej finałowy w bowlingu (Kręgielnia MOSiR w Łaziskach Górnych, nowe terminy w trakcie ustaleń)
 • cztery turnieje eliminacyjne oraz turniej finałowy w pool-bilardzie (SILVER CLUB w Mikołowie, nowe terminy w trakcie ustaleń).

Nie zabraknie również imprez wędkarskich – V i VI Zawody w Wędkarstwie Spławikowym, a dodatkowo dla sympatyków tenisa ziemnego – VII Deblowe Mistrzostwa w Tenisie Ziemnym.

Zarząd SSK Elektro wraz z poszczególnymi szefami sekcji sportowych obecnie ustala nowe terminy większości imprez sportowych. Chcielibyśmy wystartować z ich realizacją z początkiem drugiego półrocza. Ale pozostaje pytanie, czy i jak nowa sportowa rzeczywistość pozwoli nam się realizować w 2020 roku? Jesteśmy i bądźmy dobrej myśli. Do zobaczenia na arenach sportowych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie matematyczne (wpisz liczbę) *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: