Co w 2020 roku?

Wzorem lat poprzednich w Kalendarzu Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego „Elektro” znajdzie się blisko 30 imprez sportowo-rekreacyjnych, które zostaną pogrupowane na otwarte imprezy ogólnopolskie dla energetyków oraz firm współpracujących, otwarte rodzinne zawody rekreacyjne oraz otwarte zawody z cyklu grand prix.

ZAWODY Z CYKLU GRAND PRIX
Cieszą się największym zainteresowaniem i dlatego zawodów z cyklu grand prix na pewno nie zabraknie. Na 100% w skacie sportowym, dla którego Stowarzyszenie otrzymało informację o „wsparciu” z Urzędu Miejskiego w Orzeszu. Miejscem rozgrywek karcianych będzie „Gospoda Myśliwska” w Orzeszu Woszczycach. Nie możemy się również doczekać wsparcia finansowego z Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych dla turniejów bowlingowych oraz deblowych rozgrywek tenisowych. Tradycyjnie ww. rozgrywki planowane będą w kręgielni Miejskiego Ośrodka i Sportu w Łaziskach Górnych oraz na kortach tenisowych Ośrodka Rekreacji i Sportu „Żabka” również w Łaziskach Górnych. W przypadku wsparcia z Ministerstwa Sportu oraz z Urzędu Miejskiego w Mikołowie ponownie pojawią się turnieje w pool-bilardzie, a miejscem rozgrywek będzie klub bilardowy Silver Club w Mikołowie.

MISTRZOSTWA POLSKI ENERGETYKÓW
Wśród mistrzostw rangi ogólnopolskiej chcemy realizować następujące imprezy:

  • XXVII Otwarte Mistrzostwa Polski Energetyków w Pool-Bilardzie (Mikołów, 17-19 kwiecień)
  • XX Otwarte Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie (Gliwice, 24-26 wrzesień)
  • XII Otwarte Mistrzostwa Polski Energetyków w Bowlingu (Bielsko Biała, 4-6 listopad)

RODZINNE ZAWODY
W założeniach jest realizacja rodzinnych imprez sportowo-rekreacyjnych:

  • VII Rodzinne Regaty Żeglarskie
  • X Rodzinne Zawody w Strzelectwie Sportowym
  • VII Zawody rekreacyjne dla członków Koła SEP nr 4 – III Spływ Kajakowy
  • XX Rodzinny Rekreacyjny Rajd Rowerowy
  • VII Rodzinne Zawody Bowlingowe.

Nie zabraknie również imprez wędkarskich – V i VI Zawody w Wędkarstwie Spławikowym. A dla sympatyków tenisa ziemnego – VII Deblowe Mistrzostwa w Tenisie Ziemnym oraz halowe mistrzostwa.

MISTRZOSTWA TWSA
Realizacja Mistrzostw dla pracowników i emerytów TAURON Wytwarzanie w Tenisie Ziemnym, Wędkarstwie Spławikowym, Bowlingu, Pool-Bilardzie i Skacie Sportowym stoi ponownie pod wielkim znakiem zapytania. W ubiegłym roku ich realizacja nie doszła do skutku. Trudno powiedzieć, jak to będzie w obecnym roku. Wiadoma jest jedna – branża energetyczna stoi przed kolejnym wielkim wyzwaniem „oszczędnościowym”.

Ponadto, Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Elektro otwarte jest na pomysły członków, działania zbieżne z jego charakterem, ale z jednym warunkiem: „Nie do wszystkiego posiadamy gotowe recepty, w niektórych trzeba wykazać się samemu”. Czekamy na Wasze inicjatywy!

Wkrótce członkowie Stowarzyszenia otrzymają do wiadomości szczegółowe terminy. Ale to dopiero po rozstrzygnięciu konkursu Ministerstwa Sportu, gdzie zostały złożone trzy projekty.

Do zobaczenia na arenach sportowych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie matematyczne (wpisz liczbę) *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: