II Turniej w Skacie Sportowym z cyklu Grand Prix

14 lipca br. w Gospodzie Myśliwskiej w Orzeszu Woszczycach miał miejsce II Turniej w Skacie Sportowym z cyklu Grand Prix. Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Elektro, które realizując niniejsze zawody realizowało:

  • zadanie publiczne ogłoszone przez Burmistrza Miasta Orzesze pn. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu obejmującej wspieranie sportu czyli wszelkich form aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach”, oraz
  • zadanie publiczne ogłoszone przez Ministra Sportu i Turystyki pn. „Sport dla Wszystkich” w ramach podzadania „Upowszechnianie sportu w społeczeństwie” z zakresu „Upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych” pn. „Upowszechnianie sportu w rodzinie oraz w różnych grupach społecznych”.

Ponad czterogodzinna rywalizacja wyłoniła następujących zwycięzców …

1 miejsce – Bronisław Kroczek (Filar Cieszyn) – 3308 pkt.
2 miejsce – Andrzej Kąsek (Jardex Szczejkowice) – 3157 pkt.
3 miejsce – Jarosław Kosteczka (Jardex Szczejkowice) – 3018 pkt.

W ramach tegorocznego cyklu planowane są jeszcze dwa turnieje. Do generalnej klasyfikacji końcowej brane są najlepsze wyniki z 3 turniejów (zobacz ranking po dwóch turniejach >>>ZOBACZ<<<).

Najbliższy III Turniej w Skacie Sportowym z cyklu Grand Prix, który odbędzie się 8 września br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij działanie matematyczne (wpisz liczbę) *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.